Пріоритетні напрямки роботи

У 2012-2013 навчальному році на 3 етапі роботи над проблемою необхідно:

1.  Вдосконалювати педагогічну майстерність педагогів. Продовжити створення банку даних передового педагогічного досвіду з ефективного використання засобів загального та навчального призначення на уроках інформатики та базових дисциплін.
  2.  Підвищувати науково-методичну підготовку, удосконалювати методичну майстерність, оновлювати професійні і загальноосвітні знання.
  3.  Працювати над питанням психолого-педагогічного супроводу навчання і розвитку учнів з урахуванням їхніх вікових, фізіологічних, психологічних, індивідуальних особливостей.
  4.  Створювати  належні умови  для розумового, морального й фізичного розвитку кожного учня, постійно його збагачуючи з метою розвитку пізнавальних інтересів.
  5.  Залучати  учителів базових дисциплін та учнів до раціональних засобів роботи з інформацією.
  6.  Використовувати системний підхід до організації роботи із здібними та обдарованими учнями.
  7.  Всебічно розвивати професійно-значимі якості в умовах навчання.

Шляхи реалізації поставлених завдань:

• Забезпечення засвоєння й використання найбільш раціональних методів і прийомів навчання учнів.
  • Створення умов для самоосвіти вчителів і здійснення керівництва творчою діяльністю педагогів.
  • Урізноманітнення функцій у навчальному процесі та прийняття більшої відповідальності за організацію і зміст навчання й викладання.
  • Зміщення акцентів від передачі знань до організації навчання з максимальним використанням нових методів і джерел навчання в суспільстві у тому числі з використанням он-лайнових технологій.
  • Поширення використання сучасних освітніх технологій та набуття у зв'язку з цим необхідних знань і навичок.
  • Розширення співробітництва з іншими викладачами і зміна структури їхньої взаємодії.
  • Посилення роботи з батьками учнів та іншими членами суспільства і залучення їх до активної участі в житті школяра.
  • Надання переваги таким формам роботи з учнями, які забезпечують високий рівень активності кожного учня, максимальне включення його досвіду.