Пріоритетні напрямки роботи

Задачи МО на 2012-2013 навчальний рік

1. Виховувати в учнів свідому та активну життєву позицію, засновану на морально-етичному фундаменті, повагу до національних традицій, формувати вміння обґрунтовано відстоювати власну позицію, що є передумовою підготовки майбутнього громадянина до життя в демократичному суспільстві.

1. Підтримувати учнів в процесі життєвого та професійного самовизначення, спрямовувати трудову підготовку на формування усвідомлення суспільної та особистісної ваги праці, перспектив своєї особистісної участі в ній, формувати трудові уміння та навички, розвивати здібності та потреби в самореалізації у професійній діяльності.

1. Створювати умови, що дозволяють учневі навчатись і працювати самостійно, а також оволодівати вміннями практичного використання нових інформаційно-комунікативних технологій, Інтернет-технологій.

1. Вдосконалювати психолого-педагогічну та методологічну компетентність, постійно підвищувати свій професійний рівень.