Тематика засідань

методичного об’єднання учителів інформатики
на 2012/2013 навчальний рік

Серпень
    1. Аналіз роботи методичного об»єднання  учителів інформатики за 2011/2012 навчальний рік.                                                                                                                                                    Старкова В.В.
    1. Про викладання курсу інформатика у 2012/2013 н.р. :

Олійник В.Т., Старкова В.В.

(обговорення, затвердження)

• Навчально-методичне забезпечення вивчення інформатики у 2012-2013 н.р.
    • Ознайомлення з методичними рекомендаціями щодо викладання інформатики в 2012-2013 н.р.;
    • Вивчення інформатики в 5-9 класах. Нова програма (обговорення)
    • Сучасні підходи до електронного навчання в області.
    • Обговорення рекомендацій щодо організації спецкурсів та факультативів з інформатики.
    1. Затвердження  плану  роботи МО на 2012/2013 навчальний рік.                                                                                                                                                                                         Старкова В.В.
    1.  Анкетування учителів.
    1. Огляд фахової та методичної літератури.
 Проблемний семінар  (СШ № 4)
  1.

Чумак О.В., Старкова В.В.

Члени МО

1. Самореалізація особистості учителя і учня в навчальній діяльності.
    1. Проведення тренінгів та Інтернет-змагань для вчителів, як система роботи з розвитку творчого потенціалу.                                                                                                                                                                                                                                                                           Олійник В.Т., Чумак О.В.
    1. Про підготовку та проведення  ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з програмування та ІТ. Розгляд  олімпіадних задач та завдань.                                                                                                                                                                                                                                                              Чумак О.В.
    1. Про впровадження навчального предмета «інформатика» в початковій школі відповідно до нової програми: завдання та перспективи.                                                                                                                                                                                                                                                     Чумак О.В.
    1. Про участь у міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер».
Грудень
   1.  Предметні тижні в школах міста присвячені 120-річчю видатного українськогоматематика М.П. КРАВЧУКА.

Грудень  2012 року ІІ етап олімпіад з програмування та ІТ

на базі СШ № 4

Січень
Педагогічні читання
"Відтворення сучасного освітньо-методичного середовища до становлення конкурентноздатного вчителя"
  1. Формування індивідуального стилю педагога як один із основних аспектів управлінської функції методичної роботи в школі..

1. Вплив нових форм методичної роботи на підвищення конкурентоспроможності педагога.

1. Розвиток інноваційної особистості вчителя як головний напрямок підвищення його педагогічної майстерності.

Члени МО за розділами

Семінар - практикум на базі СШ № 7

1. «Сучасні технології навчання інформатики в умовах профільного навчання».

Афанасьєва С.О.,

члени МО за розділами Д/з

1. Відкриті уроки з теми семінару – практикуму.

1. Творчі звіти  учителів які атестуються.
Квітень
  1. Про організоване закінчення 2012/2013 навчального року і підготовку до державної підсумкової атестації.

Олійник В.Т.

1. Рекомендації щодо проведення державної атестації з інформатики у 2012-2013 н.р. у 9-х та 11-х класах.

Чумак О.В.

1. Аналіз результатів ІІІ етапу Всеукраїнської  олімпіад з програмування та ІТ, предметних конкурсів та тижнів.

editor_green Center