План роботи МО

План проведення:

1.     Особливості  технології трудового навчання та виховання у сучасній школі (Інструктивно-методичні рекомендації по викладанню уроків трудового навчання в школі на 2012-2013 н. р.)(Керівник МО Шуміліна С. І.)

2.     Аналіз роботи МО за минулий  рік. (Керівник МО Шуміліна С. І.)

3.     Корекція плану роботи МО на 2012-2013 навчальний рік. (Керівник МО Шуміліна С. І.)

План проведення:

1. "Формування базових компетентностей на уроках трудового навчання" - виступ-презентація. (Горожанкіна Н.А.)

2. Формування інформаційнної компетентності у проектно-технологічній діяльності. (Горожанкіна Н.А.)

3. Пізнавально-розвиваючи ігри у формуванні комунікативних компетентностей. (Горожанкіна Н.А.)

5. Новинки методичної літератури

6. Підведення підсумків семінару.

Засідання №3 (січень )Пед.читання.

Тема : Відтворення сучасного освітньо - методичного середовища до становлення конкурентно-здатного вчителя

План проведення

1.Мотивація та обґрунтування теми в рамках роботи над провідною методичною темою «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості»

1). Розвиток інноваційної особистості вчителя як головний напрямок підвищення його педагогічної майстерності.

2). Формування індивідуального стилю педагога у сучасному освітньо-методичному середовищі як засіб підвищення конкурентоспроможності вчителя.

3. Методична діагностика

Опитувальник для аналізу вчителем особливостей індивідуального стилю своєї педагогічної діяльності

1.     Місце та роль вчителя у проектній діяльності. (Курсова О.О.)

2.     Розвиток творчих здібностей учнів у проектній діяльності на уроках трудового навчання. (Коміссаров В.А.)

План проведення:

1. Формування базових компетентностей на уроках трудового навчання. (Горожанкіна Н.А.)